LIIKLUSEKSPERT

Дорога к водительским правам начинается здесь

Опытные инструктора

Наша команда состоит из опытных и профессиональных инструкторов, которые научат вас лучшим методам вождения. Они дружелюбны, терпеливы и поддерживают, создавая учебную среду, в которой вы чувствуете себя комфортно и мотивировано.

Возможность онлайн-обучения и удобный график занятий

Благодаря онлайн обучению, вы можете проходить теоретические занятия где хотите и когда вам удобно. Мы составляем расписание занятий по вождению вместе с вами, с учетом вашего ритма жизни и возможностей.

Приемлемые цены

Предлогаем нашим клиентам лучшее соотношение цены и качества. Курс категории B также может быть оплачен в несколько частей.

Более 5 лет
опыта работы экзаменатором в Транспортном депортаменте

О Нас

Автошкола "Liiklusekspert"

Мы занимаемся продготовкой водителей категорий «A», «B» и «BE». Обучение теории проходит онлайн в удобное для вас время. Все наши курсы мы проводим на эстонском, русском и англиском языках.

Основная задача школы «Liiklusekspert» — квалифицированные водители. Мы заинтересованы в том, чтобы выпускники автошколы уверенно влились в транспортный поток, а в Эстонии на дорогах было безопасно и вам, и вашим родным и близким.
Проводят занятия наши инструктора с высшим образованием в области дорожной безопасности, проработавшие в транспортном департаменте экзаменатором более пяти лет.

Курсы

Какие курсы вас интересуют?

B-категория

Курс категории B (интернет обучение)

А-категория

Курс на мотоцикл категории А (интернет обучение)

BE-категория

Прохождение курса ВЕ-категории, даст возможность производить перевозки на автомобиле с прицепом, полная масса которого не превышает 3500 кг.

Jätkuõpe

Если ты не сдал 3 раза экзамен по вождению в Транспортном департаменте то тебе необходимо пройти дополнительеое обучение состоящее из 2 академических часов.

Дополнительные услуги

Пробный экзамен по вождению
Подготовка к государственному экзамену по вождению
Дополнительные уроки по вождению
Аренда мотоцикла на государственный экзамен/аренда мотоциклов
Пробный экзамен по вождению на а категорию/подготовка к государственному экзамену по вождению

Отзывы

Что о нас думают наши ученики?

"Liiklusekspert autokool aitas lubade tegemist lõpuni viia peale 3 aastast pausi. Suurepärane õpetaja Konstantin võttis selle väljakutse vastu ja andis palju julgust, et see kord autokool lõpetada. Väga hea õpetamisstiil, mis aitab hirmust üle saada ja tunda ennast roolis mugavalt. Juhtis tähelepanu ja andis palju nippe kuidas teha liiklust endale ja teistele turvalisemaks ja kergemaks, mida kasutan ka nüüd iseseisvalt sõites. Kindlasti soovitan!"

Zahhar Lossev

"Ülirahul. Sõiduõpetaja Konstantin on super rahulik, alati positiivne ja ei kritiseeri kunagi vaid annab juhiseid ja reaalselt õpetab kuidas õieti ja lihtsamalt teha.Juhib tähelepanu ka väikestele asjadele mis teevad liiklemist lihtsamaks ja turvalisemaks.Teooria teadmised teeb praktikas lihtsaks ja arusaadavaks. Kindlasti soovitan teistele ka. Jõudu teile."

Ülle Moor

"Olen ülirahul autokooliga Liiklusekspert. Sõiduõpetaja Konstantin Tjutjazov - lihtsalt super 🤩 Rahulik, rõõmsameelne, humoorikas, sõbralik, vastutulelik. Tema õpetamisviis on väga teistsugune, ta juhib tähelepanu asjadele, mida ükski teooria või seadus ei õpeta. Ta suunab ja selgitab, kuidas teoreetilisi teadmisi praktikas rakendada. Ta alati kiidab, isegi pisikeste õnnestumiste korral 🙂 Innustab proovima, ka siis kui endal veel julgust ei ole 🙂 "süstib" enesekindlust läbi kiituse ning selgituste 🙂 Ja kui midagi lähebki valesti, siis ta ei kurjusta ega lähe närvi vaid selgitab, mis valesti läks, mida tuleks teha ning siis kohe teeb praktikas ka selle läbi 🙂 Kokkuvõtvalt: Autokooli nimi on täitsa asjakohane - Liiklusekspert, sest tegemist ongi tõelise eksperdiga!"

Laivi Uuetoa

"Olen väga rahul autokooliga liiklusekspert. Põhjuseid on palju, esiteks ma tooks välja selle kui tore ja positiivne on sõiduõpetaja Konstatin, ta suutis minujaoks ühendada teooria ja praktika, sest eelnevalt oli see minujaoks justkui unistus sest ma ei saanud absoluutselt pihta sellele. Kindlasti tooks välja ka selle, et temaga sõites tekkis aina rohkem motivatsiooni et ma nüüd lähen ja teen selle eksami ära, sest ta kiitis isegi väikeste asjadega ja andis mulle väga palju enesekindlust liikluses juurde. Ja siin ma siis olen, teooria ja ark esimese korraga tehtud, load taskus ja kõik tänu Liikluseksperdile ja Konstantinile. Suured-suured tänud!"

Celine Marjak

"Väga tore kogemus oli kui võtsin lisatunde enne ARKi sõidueksamile minekut. Konstantin oli väga asjalik, samas sõbralik, täpne ja motiveeriv juhendaja. Soovitan soojalt lisatunde võtta sellelt autokoolilt!"

Katrin Saaremägi