Lisateenused

Sõidukijuhtimise proovieksam

60€

Mis on riiklik sõidueksam? Kuidas see toimub? Mida võib ja mida ei või teha eksami ajal? Saame jagada teiega teadmisi, mis on kogutud viie Transpordiametis töötatud aasta jooksul. Räägime ja näitame kõike, mis teid huvitab. Läbime koos teiega sõidueksami marsruudid, hindame teie ettevalmistust ja selgitame, kuidas eksamil käituda.
Proovieksam kestab 1 tund 15 minutit. Sõiduk on teie valikul automaat- või manuaalkäigukastiga.

Riiklikuks sõidueksamiks ettevalmistamine

70€

Meie sõiduõpetajal on kõrgharidus transpordi valdkonnas ja eri kategooria mootorsõidukite juhtide õpetamise tunnistus ja viie aastane kogemus Transpordiametis eksamineerijana. Samuti sõiduõpetaja omab kogemusi nii seminaride, kui ka treeningute ja konsultatsioonide läbiviimisel liiklusohutuse raames. Peamine tähelepanu saab olema osutatud teie nõrkadele kohtadele ja sellele, kus te tunnete end ebakindlalt. Õppimise käigus kasutame nii passiivseid, kui ka aktiivseid õppemeetodeid, mis võimaldavad saavutada tulemusi kiiresti ja rahulikult. Kogu õppekäigus on rahumeelne ja sõbralik õhkkond, mis aitab kvaliteetselt omandada õppematerjale. Lõpetuseks teeme hinnangu kogu läbiviidud tööle. Saate vastused teid huvitavatele küsimustele. Õppesõit kestab 1 tund 30 minutit. Sõiduk on teie valikul automaat- või manuaalkäigukastiga.

Lisasõidutunnid (2x45min)

60€

Nüüd Sa ei kuluta oma aega enne ja pärast tunde teel olles. Meie jõuame Sinule sobivasse kohta ja sobival kellaajal. Sõidu lõpetame Sinule sobivas kohas. Kus oled sina – seal oleme meie. Lihtsalt kirjuta, kus soovid tundi alustada ja lõpetada, ning meie sõiduõpetaja arvestab sellega. Meil on võimalus registreeruda sõidutunnile nii manuaal-, kui ka automaatkäigukastiga autoga. Koolitus toimub meie sõiduõpetajaga, kes on läbinud eksamineerijate koolitust ja edukalt sooritanud attesteerimist. See võimaldab neil pakkuda paremat koolitusteenust, millel on kahtlemata positiivne mõju Sinu sõiduoskuste valdamisele ja Transpordiametis eksami edukamale sooritamisele.

Riiklikule sõidueksamile kooliautoga

100€

Sõidueksamit on võimalik sooritada Transpordiametis autokooli autoga.
Eksamile registreerimine ja sõiduki kasutamine maksab 100 eurot.

Korduseksam (sõidueksam)

40€

Kui esimesega korraga ei õnnestunud läbida kooli sõidueksamit, tuleb see uuesti sooritada.

Mootorrataste rent

100€

Kui Teil on tulemas A, A2 või A1 kategooria sõidueksam, kuid sobivat sõiduvahendit pole, siis saate mootorratta rentida meilt. Meie toome Teile õigeks ajaks mootorratta eksami platsile.

Mootorratta proovieksam / riiklikuks sõidueksamiks ettevalmistamine

100€

Mis on riiklik sõidueksam? Kuidas see toimub? Mida võib ja, mida mitte teha eksami ajal? Saame jagada Teile teadmisi, mis on omandatud viie Transpordiametis töötatud aasta jooksul. Räägime ja näitame kõike, mis Teid huvitab. Läbime koos teiega sõidueksami marsruudid, hindame teie ettevalmistust ja selgitame, kuidas eksamil käituda.
Koolitus kestab 1 tund 30 minutit.